Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

16 listopada w sali Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży odbyły się Mistrzostwa Miasta w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Wystartowały reprezentacje siedmiu łomżyńskich szkół. Najlepszą drużyną wśród dziewcząt okazała się reprezentacja II LO w Łomży, wygrywając wszystkie pojedynki.

Nasze dziewczęta uległy jeszcze drużynie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży i ostatecznie uplasowały się na III miejscu.

Wśród chłopców natomiast liderem od początku była nasza reprezentacja. Wygraliśmy wszystkie pojedynki, zajmując I miejsce.

Największy opór stawiła nam druzyna III LO, gdzie do ostatniego pojedynku był wynik remisowy, Krystian Kimbar, lider naszego zespołu, wygrywając ostatni pojedynek zapewnił nam zwycięstwo w tymmeczu i jednocześnie w całym turnieju.

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

opr. Andrzej Drozdowski

Elżbieta Szleszyńska
pt, 22 listopada 2013 23:04
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:31:27

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę