Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Medale w pływaniu

W dniu 9 listopada 2013 roku na pływalni nr 1 w Łomży odbyły się w „Otwarte Mistrzostwa Łomży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w pływaniu”.

W zmaganiach pływackich wzięła młodzież z łomżyńskich gimnazjów i liceów oraz zawodnicy z Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży. W zawodach uczestniczyło ok. 70 zawodników, którzy rywalizowali we wszystkich stylach pływackich na dystansach 50 m i 25 m. Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami oraz pamiątkowymi dyplomami.  i życzymy dalszych sukcesów zachęcając do udziału w następnych zawodach.

Uczeń Ekonomika, Michał Kapelewski zdobył dwa medale: srebrny w stylu grzbietowym na dystansie 50 m oraz brązowy w stylu dowolnym również na dystansie 50 m.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  w następnych zawodach.

Piotr Rogalski

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 17 listopada 2013 20:04
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:15:21

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę