Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Gwiezdne wojny w Galerii Veneda

Jako dziecko marzyłeś o tym, by stać się rycerzem Jedi i pokonać Lorda Vadera? Oglądając kolejne odcinki „Gwiezdnych wojen” chciałeś być ich bohaterem i przeżywać niesamowite przygody? Albo wręcz przeciwnie, nie znasz tego kultowego filmu, ale chcesz, by twoje dziecko spędziło cały dzień na wspaniałej zabawie? Te wszystkie życzenia spełnią się już w najbliższą sobotę w Galerii Veneda, którą odwiedzą: mistrz Obi-Wan, droid R2-D2, szturmowcy Imperium oraz Lord Vader. – Będą konkursy z nagrodami, liczne niespodzianki i mnóstwo zabawy! – zapowiada organizator imprezy Łukasz Zgliczyński. – Będzie to ogromna atrakcja zarówno dla fanów filmu, jak i tych wszystkich, którzy chcą zobaczyć i przeżyć coś niebywałego!

Gwiezdne wojny w Galerii Veneda rozpoczną się w sobotę o godzinie 12.00. Pierwszym etapem zabawy będzie wybranie spośród chętnych dzieci Padawanów – kandydatów na rycerzy Jedi. Sztuki posługiwania się mieczem świetlnym będzie ich uczyć sam mistrz Obi-Wan, a kiedy już ją opanują, staną do pojedynku z mrocznym Lordem Vaderem i tylko od nich będzie zależeć, czy zgromadzeni w Galerii Veneda nie przejdą na ciemną stronę Mocy…
Inne wyzwania czekają na tych, którzy zdecydują się wziąć udział w treningu komandosów Gwiezdnych wojen, ale chętnych i tu na pewno nie zabraknie. Przecież, bez względu na wiek, każdy chciałby być operatorem kultowego droida R2-D2 i poprowadzić go w wyścigach robotów! Tym bardziej, że jest to jedyna w Polsce replika tego sympatycznego robota i kolejna taka okazja może się już nie powtórzyć. 
Wyścigów, walk na miecze świetlne oraz w przestrzeni kosmicznej nie zabraknie też podczas rywalizacji na czterech stanowiskach gry Kinect Star Wars na konsolach Xbox 360. Nie ma jednak obawy, że w czasie gdy rodzice i starsze dzieci będą się doskonale bawić, najmłodsi nie znajdą nic dla siebie. Na nich będą bowiem czekać fantastyczne stanowiska w strefie LEGO, gdzie będą mogli bawić się do woli wspaniałymi klockami i nie tylko. Wszystkich uczestników spotkania z bohaterami „Gwiezdnych wojen” czeka też inna, ogromna dosłownie i w przenośni, atrakcja.
–Już na samym początku imprezy zaczniemy budować Lorda Vadera z kloców LEGO – zapowiada Łukasz Zgliczyński. – Wykorzystamy do tego 26 tysięcy klocków, a powstały w ten sposób Vader będzie miał 2 metry wzrostu i będzie ważył 200 kg! Myślę, że uporamy się z tym zadaniem do godziny 16-17, a cała impreza potrwa do godziny 18.
Nie zabraknie też licznych konkursów z nagrodami, w tym firmowych gadżetów z filmu, jak: plakaty, karty do gry, piórniki, kredki i wiele innych, zarówno dla początkujących, którzy przyjdą tego dnia do Galerii Veneda skuszeni perspektywą świetnej zabawy, jak i zagorzałych fanów kultowej sagi George’a Lucasa. Nagradzani różnymi upominkami będą też uczestnicy gier i zabaw, w tym niestrudzeni budowniczowie postaci Lorda Vadera z klocków LEGO.
Światy odległych galaktyk jeszcze nigdy nie były tak blisko, niemal na wyciągniecie ręki. Warto więc zafundować dzieciom taką niezapomnianą przygodę, a samemu przypomnieć sobie czasy, kiedy z wypiekami na twarzy oglądało się przygody bohaterów „Star Wars” - tym bardziej, że udział w tych wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. 
Można też połączyć przyjemne z pożytecznym i przy okazji dobrej zabawy zrobić mniejsze lub większe zakupy, zjeść obiad czy po prostu wypić kawę w Galerii Veneda – miejscu przyjaznym dla każdego.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę