Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Z wizytą w MPK

W dniu 16 października 2013 roku młodzież klasy IV Technikum Logistycznego była z wizytą w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Łomży. Celem wizyty było przybliżenie uczniom zagadnień z zakresu logistyki miejskiej, poznanie organizacji i funkcjonowania transportu publicznego w naszym mieście.

Uczniowie na początku spotkali się z panem dyrektorem Januszem Nowakowskim. Dzięki uprzejmości pracowników – Roberta Wierciszewskiego, Andrzeja Petkowskiego i Marka Chojnowskiego młodzież pozyskała interesującą wiedzę i miała okazję bliżej poznać innowacje usprawniające system transportu miejskiego. Zwiedziła również dyspozytornię ruchu i zapoznała się z charakterem jej pracy. Uczniowie mieli możliwość z bliska przyjrzeć się pracy kierowcy, a na koniec dzięki uprzejmości dyrekcji MPK odbyli przejażdżkę ulicami Łomży.

Opracowała: Katarzyna Szymańska

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
cz, 31 października 2013 17:46
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:52:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę