Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


"Śladami Jana Pawła II"

"Świeca, by świecić innym musi spalać samą siebie. Tak winniśmy i my czynić- samych siebie spalać, by innym dać dobry przykład" Dnia 22.10.2013r, w dniu wspomnienia w Kościele Bł. Jana Pawła II, papieża odbył się uroczysty apel pt: "Śladami Jana Pawła II". Młodzież z Koła Żywego Słowa i Koła Muzycznego wspomniała niezwykły Pontyfikat Jana Pawła II.

Prezentowane były filmy z pielgrzymek Papieża do Polski. Młodzież przypomniała słowa wyjątkowego człowieka św. Piotra na ziemi skierowane do rówieśników wszystkich Polaków. Przeżyliśmy chwile zadumy nad dziełem człowieka, który zadziwiał świat.

Zachowując obrazy i słowa wygłoszone przez Papieża Polaka w naszych sercach i czynem własnego życia realizujemy Jego duchowy testament pokładając nadzieję i ufność w miłosierdziu Pana.

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas sprzedawali kremówki, a pieniądze przeznaczyli na świąteczne paczki dla dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej.

 

"Mówią zgasło światło, a widać coraz lepiej.

Mówią nie ma głosu, a słychać coraz mocniej.

Mówią ODSZEDŁ

A On wciąż jest i pozostanie wśród nas"

 

Opr. Ewa Przystępska

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 29 października 2013 19:57
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:07:05

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę