Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jungowska na Tumulcie

Znana aktorka Edyta Jungowska będzie gwiazdą tegorocznego Tumultu czyli Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Młodzieżowych. Po raz trzeci imprezę organizuje Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży. Tak jak w latach poprzednich pod koniec kwietnia do Łomży mają przyjechać najlepsze młodzieżowe teatry amatorskie z całego kraju.

Celem festiwalu jest konfrontacja teatrów szkolnych i młodzieżowych, które swoimi spektaklami mówią o problemach młodych ludzi i współczesnego świata. Festiwal jest próbą poznania zjawiska aktywności teatralnej młodego pokolenia. W czasie Festiwalu pokazywanych będzie kilkanaście przedstawień w cyklach: "Przegląd", "Konkurs". W pierwszych występują teatry zaproszone przez organizatorów, w drugim zespoły rozpoczynające swoją drogę sceniczną. Przedstawienia oceniać będzie profesjonalne jury powołane przez organizatorów, a przewidywana pula nagród w tegorocznym Tumulcie ma wynieść około 7.000 złotych.

W trakcie Tumultu w Łomży z recitalem pt. „Gotujący się pies” wystąpi Edyta Jungowska. Występ aktorki znanej m.in. z telewizyjnego serialu „Na dobre i na złe”, gdzie gra uroczą pielęgniarkę Bożenkę, odbędzie się 22 kwietnia o godzina 19.00 w sali Liceum Katolickiego przy ul. Sadowej 12.
Przedsprzedaż biletów prowadzi Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych ul. Wojska Polskiego 3 i Galeria POD ARKADAMI przy Starym Rynku.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę