Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Kwesta na rzecz Hospicjum p.w. Św. Ducha w Łomży

Dnia 29 września odbyła się zbiórka pieniężna dla Hospicjum p.w Świętego Ducha w Łomży. W kweście wzięli udział wolontariusze z ZSEiO nr 6 w Łomży pod opieką Pani Ewy Przystępskiej i Pana Krzysztofa Domalewskiego.

Jakacka Milena,  Grodzka Małgorzta, Wałkuska Julita z klasy IC

Buchowski Patryk, Skrodzka Anna, Bagińska Kasia, Solińska Karolina z klasy I TA

Dobrzycka Monika z klasy II B

Gontarz Aneta, Mieczkowska Monika, Kiełczewska Sylwia z klasy III C

Wykowska Marlena, Chrzanowski Rafał z klasy IV TL.

 

Prezes Łomżyńskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych „ HOSPICJUM” p.w.Św.Ducha w Łomży wraz z Dyrektorem Domu Opieki Hospicyjnej Ł.T.P.Ch „Hospicjum” p.w.Św.Ducha w Łomży wyraziła serdeczne podziękowanie wszystkim ludziom dobrej woli za składanie datków do puszek podczas Kwesty w dniu 29 września 2013 roku .

"Dziękujemy bardzo młodzieży Zespołu Szkół Weterynaryjnych , Zespołu Szkół Ekonomicznych i uczennicy Szkoły Podstawowej Nr 9 w Łomży, która swój cenny czas na odpoczynek i relaks w dniu wolnym od nauki poświęciła na pomoc drugiemu człowiekowi , człowiekowi będącemu w potrzebie .
To dzięki Państwu możemy stwierdzić, iż kwesta była bardzo owocna, a skutkiem tego jakość życia pacjentów przebywających w naszym zakładzie ulegnie znacznej poprawie.
W dni 29 września 2013 zebraliśmy kwotę: 15.636,13 zł. za co raz jeszcze składamy serdeczne Bóg zapłać."

Elżbieta Szleszyńska
nie, 06 października 2013 20:48
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:23:43

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę