Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Pożar z kuchni

Prawdopodobnie pozostawiona na kuchence gotująca się potrawa była przyczyna pożaru jaki w niedzielne przedpołudnie wybuchł w jednym z mieszkań w bloku przy Dmowskiego. Strażacy wezwani na miejsce pożaru musieli ewakuować dwie kobiety – jedną z płonącego mieszkania, drugą z tego ponad nim. Z pożarem walczyło kilkunastu strażaków.

Pożar straży pożarnej zgłoszono o 11.41. Na miejsce wysłano cztery zastępy strażacy. Ci na samym początku musieli wyważyć zamknięte drzwi mieszkania. W środku znaleźli kobietę ok. 45 lat, którą po ewakuacji z zadymionych pomieszczeń przekazano ekipie pogotowia ratunkowego. 
Spaliło się przede  wszystkim wyposażenie kuchni, ale zniszczenia – odymione, ściany i meble są w całym mieszkaniu, a nawet na klatce schodowej.
Strażacy wstępnie oszacowali, że pożar spowodował straty sięgające 25 tysięcy złotych. Wartość uratowanego mienia jest czterokrotnie wyższa.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę