Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ślubowanie klas pierwszych

20 września 2013r. odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych VI LO i Technikum Nr 6 w Łomży. Pierwszoklasiści w obecności swoich rodziców, wychowawców i dyrekcji ślubowali na sztandar szkoły rzetelnie wypełniać obowiązki ucznia, dbać o dobry wizerunek szkoły, godnie ją reprezentować, być otwartym i życzliwym w stosunku do kolegów i koleżanek

 

Uroczystość zakończył krótki koncert piosenek przygotowanych przez młodzież pod kierunkiem Pana Krzysztofa Domalewskiego..
Następnie rodzice spotkali się z wychowawcami klas.

Uczniom klas pierwszych życzymy wytrwałości, sukcesów na różnych płaszczyznach życia szkolnego, wielu przyjaciół i wysokich ocen.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 29 września 2013 21:31
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:18:59

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę