Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyńskie artystami stoi

Tak twierdzi dyrekcja Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, która postanowiła zorganizować specjalne „Łomżyńskie Targi Twórczości Artystycznej”. W Targach mogą wziąć udział m.in.: malarze, garncarze, rzeźbiarze, kowale, koronkarki i palmiarki..., czyli wszyscy ci twórcy, którzy chcą zaprezentować swoje prace łomżyńskiej publiczności.

Dyrektor ROK jest przekonany, że pokazywać jest co i, że będą chętni którzy chcieliby to oglądać i... kupować. „I Łomżyńskie Targi Twórczości Artystycznej” mają odbyć się w sobotę za dwa tygodnie w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży przy ul. Małachowskiego 4.
Ci wszyscy, którzy chcieliby podczas Targów zaprezentować swoje prace mają jeszcze 10 dni na zgłoszenie się do ROK-u. Organizator zapewnia salę do wystawienia prac, a na dodatek udział w Targach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje – zgłoszenia w siedzibie ROK, tel. 086 219 01 11, lub e-mailem rok@4lomza.pl

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę