Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


74 rocznica wybuchu wojny

Uroczystości z okazji 74 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej rozpoczęły się w naszym mieście 1 września 2013 roku. O godzinie 12.00 przedstawiciele władz miasta i powiatu łomżyńskiego oraz wojska złożyli kwiaty i zapalili znicze przy tablicach upamiętniających żołnierzy Września w Dolinie Pamięci obok kościoła Miłosierdzia Bożego.

Wspólnie z proboszczem ks. Jerzy Abramowiczem wszyscy odmówili modlitwę w intencji poległych żołnierzy. Po zakończeniu krótkiej uroczystości, w całej Łomży rozległy się dźwięki syren alarmowych.

Następnie poczty sztandarowe, kombatanci i wszyscy zgromadzeni przeszli do kościoła, by uczestniczyć we Mszy Świętej o pokój na świecie.

W tym dniu przywołujemy bolesne wydarzenia z historii Polski, refleksją sięgamy do września 1939, pamiętamy o tych, którzy walczyli i ginęli za wolność naszego miasta i naszego kraju.

W związku z 74 rocznicą wybuchu II wojny światowej poczet sztandarowy naszej  szkoły tradycyjnie już uczestniczył w niedzielnych obchodach.

 

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 04 września 2013 17:44
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:22:47

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę