Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Starzy nowi dyrektorzy

Dyrektorzy sześciu miejskich przedszkoli i szkół zostali powołani na dyrektorów swoich placówek na kolejne pięć lat. Zarządzenia powołujące dyrektorów placówek oświatowych na niespełna tydzień przed początkiem roku szkolnego podpisał zastępca prezydenta Łomży Beniamin Dobosz.

Obowiązki dyrektorów prezydent Łomży powierzył: Agnieszce Bućkowskiej w Przedszkolu Publicznym nr 8, Grażynie Kowalewskiej w PP nr 14, Małgorzacie Pietrusiewicz w Szkole Podstawowej nr 5, Bożenie Niewińskiej w Zespole Szkół Specjalnych nr 8, Irenie Zwornickiej w  Zespole Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych oraz Dariuszowi Grzelakowi w Zespole Centrów Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Łomży. 
Wszyscy zostali powołani do 31 sierpnia 2018 roku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę