Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Konie znalezione w Łomży

Dwa duże bezpańskie konie chodziły sobie nocą w okolicy ulicy Poznańskiej w Łomży. Zdarzenie potwierdza Anna Mandziuk z łomżyńskiej policji. Funkcjonariusze na miejsce zostali wezwani o godzinie 1.30. Tego typy znaleziska na komendzie mogłyby spowodować nie lada kłopot, dlatego policjanci ucieszyli się jak jeden z obywateli Łomży zaoferował się przetrzymać zwierzęta do czasu odnalezienia ich właściciela.

Jak podkreśla Anna Mandziuk policjanci z lassem za zwierzętami nie musieli biegać. Konie szybko schwytał ów „obywatel Łomży”, który jak się okazało ma własną stajnie i konie, a teraz zapewnia im dobrą opiekę. A policjanci szukają właściciela koni.
- Być może komuś uciekły. Może były na pastwisku i rolnik jeszcze nie zauważył straty – spekuluje  policjantka dodając, że znalezione nocą w Łomży konie to „konie ciężkie”.

Prawowity właściciel w każdej chwili może zgłosić się po ich odbiór. Można w tej sprawie kontaktować się z oficerem dyżurnym KMP Łomża telefonicznie 86 4741212, lub pod numery alarmowe: 997 i 112.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę