Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Romantyczny Koncert Walentynkowy

Taki tytuł nosił czwartkowy koncert Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej. Z łomżyńskimi muzykami jako solista tym razem wystąpił Andrzej Ładomirski – młody acz utalentowany skrzypek. W programie znalazły się zaś najpiękniejsze romantyczne utwory takich kompozytorów jak Ludwik van Beethoven, Felix Mendelssohn, Bedrzich Smetana czy Henryk Wieniawski.

Łomżyńską Orkiestrę Kameralną podczas czwartkowego koncertu poprowadził jej dyrektor Jan Miłosz Zarzycki. Tradycyjnie na koncert ściągnęły rzesze melomanów. Występujący z łomżyńskimi muzykami skrzypek Andrzej Ładomirski to absolwent wrocławskiej Akademii Muzycznej, a o jego umiejętnościach może świadczyć, fakt, że jest laureatem odbywającego się w Phenianie Międzynarodowego Artystycznego Festiwalu Kwietniowego. Swój kunszt Andrzej Ładomirski pokazał także w Łomży. Po każdym z wykonanych utworów oklaskiwała go setka zgromadzonych w foyer Urzędu Wojewódzkiego słuchaczy.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę