Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Rok szkolny 2012/2013 dobiegł końca. Młodzież otrzymała wymarzone świadectwa i nagrody. Tradycyjnie podsumowania pracy uczniów i nauczycieli dokonał Dyrektor Szkoły - p. Paweł Drożyner. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Paulina Brzeczko i Dawid Sulkowski podziękowali kadrze pedagogicznej za trud włożony w wychowanie i kształcenie uczniów.

Całej społeczności szkolnej życzyli wspaniałego wypoczynku. Uroczystość uświetnił swoim występem zespół muzyczny pod kierunkiem Wicedyrektora - p. Krzysztofa Domalewskiego.

Dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży:

" Szanowna Rado Pedagogiczna, Drodzy Uczniowie!

Rok szkolny 2012/2013 przechodzi do historii, choć tak naprawdę kończy się ostatniego dnia sierpnia. Dziś zaczynają się wymarzone i oczekiwane przez wszystkich nas wakacje, które mam nadzieję, nie tylko zregenerują nasze siły fizyczne i psychiczne, ale również staną się bazą na której z powodzeniem zbudujemy nowy rok szkolny 2013/2014, W tym momencie cieszmy się rozpoczynającymi wakacjami. Chciałbym skrótowo przypomnieć jaki był mijający rok szkolny.

Średnia ocen w całym Zespole wyniosła 3,48, frekwencja 88,85%; 10 osób nie otrzymało promocji do następnej klasy, zaś 51 uczniów będzie zdawać egzaminy poprawkowe.

Najwyższy wynik średniej ocen w LO osiągnęła Sylwia Modzelewska   z klasy IB - 4,81, zaś w Technikum Karolina Zabielska z klasy III TA - 5,47 i będą one typowane do Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Najwyższą frekwencją może pochwalić się klasa IB -95,74%, wychowawczyni - p. Elżbieta Szleszyńska, zaś średnią ocen - 3,88 klasa III TA - wychowawczyni - p. Małgorzata Skrodzka.

Uczniom, klasom i wychowawcom gratulujemy i wskazujemy Was wszystkich jako pozytywne jednostki, zespoły ludzkie, z których cała społeczność szkolna winna być dumna i brać z Was przykład.

Wręczymy dziś 15 świadectw z paskiem, są to świadectwa z wyróżnieniem za uzyskanie średniej ocen powyżej 4,75. Wyróżnimy nagrodami książkowymi 80 uczniów, jako nasze podziękowanie nie tylko za wysokie wyniki dydaktyczne ale również za osiagnięcia sportowe, artystyczne, za Waszą aktywność społeczną.

Do stypendium Prezydenta Miasta Łomża będą typowani:

Dominik Darmofał, mistrz województwa, rekordzista województwa podlaskiego w skoku w dal i wzwyż,

Kacper Zientalski, mistrz Europy w Hip Hop Days w Amsterdamie 2013,

Grzegorz Chyliński, medalista MP w biegu na 400 m.

Są to stypendia sportowe, zaś kandydatami do stypendiów naukowych będą:

Łukasz Tarnacki - finalista V Olimpiady Logistycznej,

Damian Rogiński - finalista V Olimpiady Logistycznej,

Paweł Protasiuk - finalista XVIII Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich.

Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć, jesteście dumą Ekonomika, gratuluję Wam w imieniu własnym i całej społeczności szkolnej.

Dziękuję całej Radzie Pedagogicznej i społeczności uczniowskiej za wzmożony wysiłek intelektualny, za śmiałe i odważne decyzje, za pracowitość, wytrwałość, za osiągnięte sukcesy naukowe i wychowawcze, sportowe, artystyczne.

Życzę wszystkim spokojnych, słonecznych, pełnych pozytywnych emocji wakacji, ale pamiętajcie, by wypoczynek ten był rozważny i bezpieczny, niech każdy z Was zawsze podejmuje  rozważne i odpowiedzialne decyzje." [...]

/Paweł Drożyner/

Odczytany został list Prezydenta Miasta Łomzy oraz Pani Minister Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas. Pod zdjęciami w postaci załącznika PDF zamieszczony został: list  Pani Minister Edukacji Narodowej.

List Przedenta Miasta Łomży

"Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie,

Z okazji zakończenia roku szkolnego, pragnę wszystkim Państwu – dyrektorom szkół i placówek oświatowych, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz rodzicom i uczniom serdecznie podziękować, pogratulować i złożyć życzenia wszelkiej pomyślności.

Drodzy Uczniowie,

Za Wami rok wytężonej nauki, kartkówek, sprawdzianów i egzaminów. Niektórzy z Was żegnają się ze swoją szkołą, kolegami, nauczycielami. Inni za dwa miesiące wrócą do tej samej szkoły i z nowymi siłami i zapałem będą kontynuować naukę. Teraz nadszedł czas zasłużonego, wymarzonego odpoczynku. Gratulując szkolnych osiągnięć życzę wszystkim wspaniałych wakacji, interesująco spędzonego czasu, nowych przyjaźni i niezapomnianych przygód.

Drodzy Rodzice,

Jesteście szczególną częścią społeczności szkolnej, a Wasze opinie i uwagi są ważne w procesie edukacji waszych dzieci. Dziękuje tym rodzicom, którzy aktywnie angażowali się w życie szkoły. Dzięki Waszemu zaangażowaniu możliwy jest rozwój szkoły, nie tylko jako placówki oświatowej, ale także jako centrum społecznej aktywności. Życzę jednocześnie, by rozpoczynające się wakacje stały się dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań Waszych dzieci.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy, Szanowni Pracownicy łomżyńskiej oświaty,

To przede wszystkim dzięki Wam nasza szkoła zmienia swoje oblicze, a uczniowie są coraz lepiej przygotowani i osiągają coraz lepsze wyniki. Zawód, który wybraliście jest szczególny. To Wy swoją codzienną pracą kształtujecie przyszłe pokolenia. Za tę codzienną i odpowiedzialną pracę dydaktyczną i wychowawczą,  za Wasz trud i wysiłek włożony w kończący się rok szkolny z całego serca Wam dziękuję.  Dziękuję Państwu za ofiarność i poświęcenie włożone w edukację, za wychowanie młodzieży szkolnej, za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, odkrywania prawdy i kształtowania postaw.

Wszystkim Państwu życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia , radości  i abyście w nowym roku szkolnym wrócili z zapasem sił i gotowości do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów."

 

Mieczysław Czerniawski
Prezydent Miasta Łomży

 

 

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 01 lipca 2013 19:53
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:24:50

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę