Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


KACPER ZIENTALSKI i CT Group

CTGroup pod kierunkiem Marka Kisiela 16 czerwca 2013 r. wytańczyli mistrzostwo Europy na Hip-Hop Days Amsterdam w Holandii. Wśród tancerzy był uczeń klasy 1C VI Liceum Ogólnokształcącego przy ZSEiO nr 6 w Łomży. Wychowawczyni Pani Aneta Drozd bardzo ciepło wyraża się o swoim podopiecznym.

16 czerwca w Holandii CT Group rywalizowała z 15. ekipami, m.in.: ze Słowenii, Niemiec, Czech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Nie było łatwo, ale twórcza praca zespołowa i solidne treningi przyniosły oczekiwane rezultaty. Ostatecznie tytuł Mistrza Europy zdobyli wygrywając pojedynek z reprezentacją Niemiec DA ROOKIES. CTGroup wystąpiła w składzie: Anna „Łania” Sobocińska, Adrian „Mr. Jinx” Parzych, Kacper Zientalski, Maciej „Lotny” Brzostowski, Krzysztof Palczewski, Mateusz „Error” Mroczek, Hubert „Pepe” Kozłowski oraz Paweł „Chadzik” Chwatko.

Gratulujemy…

 

Kacper Zientalski o sobie:

"... uczęszczam do Ekonomika w Łomży. Swoją przygodę z tańcem zacząłem 11 lat temu. Tańczę z ekipą C.T Group już od 6 lat. Razem ze swoją ekipą wygraliśmy mnóstwo nagród.

Najważniejszymi osiągnięciami są:

-Mistrzostwa Polski IDO -Wicemistrzostwo na Mistrzostwach Europy IDO -Drugie (2012 r.) i czwarte miejsce (2013 r.) na Mistrzostwach świata IDO w Niemczech. -Uczestnictwo na zawodach „Battle of the year” w 2011 roku.

Każdy z nas ma swoje unikalne indywidualne umiejętności i razem tworzymy bardzo dobrą i zgraną ekipę. Nagrody zdobywamy także indywidualnie. Moich osiągnięć jest wiele.

Najważniejsze z nich to:

-Drugie miejsce na Mistrzostwach Polski w 2013 roku.

-Od 2008 do 2010 pierwsze miejsce na międzynarodowych zawodach w Wasilkowie.

-3 miejsce na Mistrzostwach Polski w 2007 roku.

Jako ekipa spróbowaliśmy też telewizji. Występowalismy w programie „Mam Talent”. Dostaliśmy się do półfinału tego programu ( Jedna z Czterdziestu uczestników).

Drugim programem gdzie zawitaliśmy był „Got to Dance”.

Pokazywaliśmy się też w programach takich jak:

-Jaka to melodia -Europa da się lubić

-Dzień dobry TVN

-Dolina Kreatywna.

Największym jednak osiągnięciem dla mnie jest to, że po prostu tańczę i mam świetną ekipę, z którą dobrze się dogaduję.

Jeżeli Ty też masz jakąś pasje to nie zostawiaj jej samej bo możesz osiągnąć o wiele więcej niż ci się wydaje."

 

http://www.ctgroup.pl/foto/Beer%20Festival/Lomza/

http://superlomza.pl/Community/77026,Blog_Wpis,Podopieczni_Marka_Kisiela_z_MDK__DST_wygrali_Wirujaca_Strefe_w_kategorii_solistow_do_lat_16.html

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 03 lipca 2013 08:12
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:28:41

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę