Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Ciepła woda na starówkę powróci jeszcze dziś

Główne zdjęcie
Prace na Starym Rynku

Po naszym czwartkowym artykule o problemach, jakie ma około tysiąca mieszkańców łomżyńskiej starówki po wyłączeniu im przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej dostaw ciepłej wody na cały miesiąc okazuje się, że można było zrobić to inaczej. Ciepłej wody mieszkańcy nie mają od poniedziałku, ale jeszcze dziś (w piątek) powinna ona powrócić.

Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza ciepłą wodę mieszkańcy w sumie 16 bloków i domów (Kaznodziejska 2,  Pocztarska 1, 3, Dworna 35, Rządowa 12, Stary Rynek 2, 14, 17, Senatorska 3, 3A, 6, 7, Długa 25, 27, 27/2, 27/3) którym wyłączono ją w poniedziałek mają mieć   nie tylko przez weekend, ale także powinni mieć przez cały przyszły tydzień. Dopiero pod koniec czerwca – na na kilka może kilkanaście dni – MPEC znowu ją wyłączy by dokończyć niezbędne prace. 

Tymczasem MPEC poinformował, że od najbliższego wtorku 18 czerwca do południa w piątek 21 czerwca dostaw ciepłej wody mają zostać pozbawieni mieszkańcy kilkunastu bloków  przy ulicy Śniadeckiego ( 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12) i Kołłątaja  (8, 10, 12).

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę