Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Z wizytą w MPEC w Łomży

W dniu 6 czerwca 2013 uczniowie klasy III technikum logistycznego uczestniczyli w interesującej lekcji z zakresu systemów logistycznych w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Grupa młodzieży miała okazję poznać specyfikę funkcjonowania przedsiębiorstwa, realizowane w niej projekty i ich zakres oraz infrastrukturę sieci ciepłowniczej w Łomży. Wizyta rozpoczęła się od prezentacji i prelekcji przygotowanej przez z-cę prezesa zarządu spółki Ryszarda Fiedowrowicza. Ciekawy był również przebieg spotkania z pracownikami firmy, którzy przybliżyli młodzieży zagadnienia z zakresu ciepłownictwa i robót inwestycyjnych na terenie Łomży. Uczniowie mieli możliwość dotknąć i poznać budowę tzw. wymienników ciepła czy zobaczyć stosowane technologie w procesie dostarczania ciepła do mieszkań. Obejrzeli również film dotyczący sieci ciepłowniczej i zobaczyli szereg zdjęć dokumentujących prace budowy takiej sieci. Należy podkreślić, iż była to kolejna wizyta w MPEC Spółka z o.o. Młodzież spotkała się z bardzo ciepłym i życzliwym przyjęciem a przede wszystkim pozyskała szereg informacji z zakresu ciepłownictwa miejskiego.

opr. Katarzyna Szymańska

Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 11 czerwca 2013 22:54
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:05:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę