Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Srebrny Ekonomik !!!

12 kwietnia 2013 roku w Mechaniaku odbył się finał Łomży szkół ponadgimnazjalnych w futsalu. Nasza drużyna, podobnie jak przed rokiem zdobyła tytuł vicemistrzowski. Ale po kolei...

Do rozgrywek zgłosiło się osiem drużyn. W 1 rundzie przyjęto system rozgrywek „każdy z każdym”. Z tej rundy cztery drużyny z największą ilością punktów awansować miały do finału.

Pierwsza runda rozegrana została w trzech terminach. Ekonomik pierwszy swój mecz rozegrał z Budowlanką i wygrał go 8:3. Kolejnym rywalem była Drzewna. Także w tym meczu zwyciężyliśmy 10:4. Następny mecz graliśmy z mistrzem województwa – zespołem III LO. Przegraliśmy 0:3. Czwarte spotkanie graliśmy z Mechaniakiem i po prawdziwej „wojnie” wygraliśmy 5:4. Kolejnym rywalem był obrońca tytułu mistrza sprzed roku – zespół Wety. W tym meczu okazaliśmy się lepsi zwyciężając 9:5. Przedostatni w 1 rundzie wygrany 7:0 mecz z I LO zapewnił nam awans do finałowej czwórki. Także nastrojów nie popsuła nam przegrana po wyrównanej walce z II LO 3:4.

Pierwszy mecz w finale rozgrywaliśmy z gospodarzem – drużyną Mechaniaka. Tym razem przegraliśmy 2:5. W drugim spotkaniu zrewanżowaliśmy się II LO za porażkę w 1 rundzie wygrywając 8:0. Ostatni mecz rozgrywaliśmy III LO, z którym ponownie przegraliśmy, tym razem 2:3. W walce o srebro liczyły się trzy drużyny: Ekonomik, II LO oraz III LO, które zdobyły w finale taką samą ilość punktów. Decydowała różnica bramek pomiędzy zainteresowanymi, a tu najlepiej wypadła nasza drużyna.

Tak więc po rozegraniu w sumie 10 spotkań drużyna Ekonomika wywalczyła tytuł vice mistrza Łomży w futsalu, co bez wątpienia jest sporym sukcesem.

Piotr Rogalski

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
cz, 18 kwietnia 2013 17:58
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:57:49

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę