Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Tancerze z Łomży Mistrzami Polski!

Cztery tytuły Mistrzów Polski zdobyli tancerze związani z Miejskim Domem Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży podczas rozgrywanych w weekend w Tarnowie Podgórnym koło Poznania Krajowych Mistrzostw Polski International Dance Organization. W zawodach udział wzięło 700 uczestników z całej Polski, a łomżyńscy tancerze break dance i hiphop udowodnili, że dzięki ciężkiej pracy na treningach i zaangażowaniu, są w stanie rywalizować z najlepszymi.

C.T.Group wywalczyło pierwsze miejsce w formacjach break dance powyżej lat 15. Także pierwsze miejsce zajął startujący w kategorii solo Paweł Chwatko. Solo na podium stawali także Kacper Zientalski i Bartosz Kuźniarek, którzy zajęli drugie miejsca, a Adrian Parzych był czwarty.

Dziewczynki Natalia NAĆKA Kisiel i Wiktoria WIKI Kosmowska rywalizowały w kategoriach hip hop do lat 11-stu, w których zajęły: duety - I miejsce oraz solo - I miejsce Wiktoria II miejsce Natalia.

Dzięki temu wszyscy otrzymali kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata, które odbędą się w tym roku w Holandii i Danii, gdzie jako reprezentacja naszego miasta i Polski będą ubiegać się o najwyższy taneczny tytuł.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę