Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ponownie na podium !!!

W dniu 21 marca 2013 roku w hali im. Olimpijczyków Polskich przy SP 9 odbył się turniej szkół ponadgimnazjalnych w futsalu „Wiosna na sportowo”. Organizatorem zawodów była Komenda Miejska Policji w Łomży oraz MOSiR Łomża. Honorowy patronat objęli Prezydent Miasta Łomży, Podlaski Kurator Oświaty oraz Starosta Łomżyński.

drużyna Ekonomika
drużyna Ekonomika
kapitan odbiera puchar za 3 miejsce
kapitan odbiera puchar za 3 miejsce
nagroda króla strzelców dla kapitana Ekonomika ŁukaszaKarpińskiego
nagroda króla strzelców dla kapitana Ekonomika ŁukaszaKarpińskiego
narada przedmeczowa
narada przedmeczowa
po zdobyciu bramki
po zdobyciu bramki
rozgrzewka
rozgrzewka

W turnieju udział wzięło 12 drużyn. Mecze stały na wysokim poziomie a kibice mogli zobaczyć wiele pięknych bramek. Po losowaniu w 1 rundzie Ekonomik trafił na "Wetę".

Nasza drużyna to spotkanie wygrała walkowerem 5:0 ponieważ zespół rywali nie stawił się do zawodów. W następnej rundzie naszym rywalem była ekipa I LO, którą pokonaliśmy 2:0. Wćwierćfinale naszym przeciwnikiem był zespół z Marianowa.

Ekonomik odniósł kolejne pewne zwycięstwo 4:1.

W półfinale czekała już na nas ekipa z Budowlanki. W regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 1:1 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne.

Niestety, przegraliśmy i pozostał nam do rozegrania tzw. mały finał, czyli mecz o 3 miejsce. W meczu o brąz Ekonomik zdominował drużynę ŚHP i wygrał 6:1. Nagrodę indywidualną – króla strzelców otrzymał kapitan drużyny – Łukasz Karpiński.

Wszyscy zawodnicy naszej drużyny zasługują na słowa uznania za walkę i grę do końca.

Skład naszej drużyny: Bronowicz Paweł, Kapelewski Łukasz, Rzodkiewicz Paweł, Dąbrowski Artur, Chyliński Daniel, Boguski Krzysztof, Gałązka Karol, Kiełczewski Kamil, Guziak Patryk, Dąbkowski Sebastian (bramkarz), Chętnik Szymon, Karpiński Łukasz (kapitan), trener – Piotr Rogalski.

Elżbieta Szleszyńska
pon, 25 marca 2013 20:43
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:03:52

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę