Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Wszystkie nasze emocje, czy jest to strach, złość, nienawiść, zazdrość, gorycz czy smutek, nie dadzą nam spokoju, dopóki nie doprowadzą nas do Boga i w nim nie znajdą ukojenia. o. Anzelm Grűn

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W dniach 25-27.02.2013r. w naszej szkole odbyły się rekolekcje wielkopostne, prowadzone przez animatorów "Wspólnoty Miłosierdzia" z Białegostoku.

Zajęcia dotyczące Miłosierdzia Bożego odbywały się w dwóch grupach.

Prowadzili je Piotr i Jacek. Pierwszego dnia wysłuchaliśmy pięknego świadectwa Piotrka. Drugiego dnia rekolekcjoniści zaśpiewali hip-hopowe piosenki z repertuaru Judaki&zetaigreka.

Ostatniego dnia przeżyliśmy uroczystą Eucharystię, prowadzoną przez opiekuna rekolekcjonistów -ks. Pawła, na której opowiedział swoje świadectwo.

Oprawę muzyczną Mszyświętej przygotował zespół muzyczny pod opieką Pana Dyrektora Krzysztofa Domalewskiego.

Rekolekcje wielkopostne bardzo podobały sie młodzieży, ponieważ prowadzone były ciekawie przez młodych ludzi, którzy opowaidali w własnym spotkaniu z Bogiem.

Hanna Polkowska

Ewelina Grabowska - kl. IV TT

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 19 marca 2013 20:23
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:01:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę