Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


„Szkoła Kluczowych Kompetencji” - podsumowanie

W grudniu 2012 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, odbyła się konferencja „Szkoła Kluczowych Kompetencji. Program rozwijania umiejętności uczniów szkół Polski Wschodniej. Rezultat, sukcesy dobre praktyki” podsumowująca Projekt realizowany w ramach Priorytetu III. Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.3. Poprawa jakości kształcenia, Poddziałanie 3.3.4. Modernizacja treści i metod kształcenia.

Nasza szkoła bardzo aktywnie uczestniczyła w tym projekcie, realizując przez okres czterech lat różnorodne działania mające na celu podniesienie jakości kształcenia i przyczyniające się do zwiększenia atrakcyjności szkoły w środowisku.

W trakcie konferencji zaprezentowano działania, sposoby ich realizacji i efekty wypracowane w Projekcie w aspekcie kształtowania kompetencji kluczowych. Prezentacji działań realizowanych przez okres 4 lat w 50 szkołach, dokonywali koordynatorzy poszczególnych działań, koordynatorzy merytoryczni kompetencji matematycznych, językowych, informatycznych i przedsiębiorczości, koordynator merytoryczny Projektu i koordynatorzy regionalni. Towarzyszyli im Dyrektorzy, Nauczyciele opracowujący i realizujący autorskie programy nauczania oraz uczniowie objęci Projektem.

Na szczególną uwagę zasługują efekty Projektu uzyskane dzięki prowadzonej ewaluacji zewnętrznej. Prowadzone badania procesu dydaktycznego wykazały, że sposoby realizacji działań i całego Projektu mogą być wykorzystane w rozwiązaniach systemowych prowadzących do rozwijania kompetencji kluczowych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 10 lutego 2013 22:11
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:53:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę