Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Fiskus na łowach

268 mandatów na ponad 77 tys. zł wystawili w ciągu trzech tygodni kontrolerzy fiskusa, którzy sprawdzają czy sprzedawcy wydają paragony klientom. Fiskus tłumaczy, że w ten sposób nie tylko dba o wpływy do kasy, ale i zwalcza nieuczciwą konkurencję. Zimowa akcja będzie trwała jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie.

- Jednym z celów akcji „Weź paragon”, którą na terenie województwa podlaskiego koordynuje Urząd Kontroli Skarbowej w Białymstoku i białostocka Izba Skarbowa, jest informowanie podatników o korzyściach płynących z posiadania paragonu – podaje Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku. - Wydanie paragonu w sklepie, barze czy restauracji ma duże znaczenie nie tylko dla kupującego, ale również dla wszystkich podatników. Paragon jest potwierdzeniem, że kwota podatku trafiła do budżetu państwa, czyli do naszej wspólnej kasy, a nie do kieszeni nieuczciwego przedsiębiorcy – tłumaczy Hancewicz.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę