Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


SZKOŁA DIALOGU

9 stycznia 2013r. w sali koncertowej pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się Gala wręczenia nagród zwycięzcom konkursu „Szkoły Dialogu”, w której uczniowie ZSEiO NR 6 W Łomży rywalizowali z 46 szkołami w Polsce. Uczestniczyli w niej, m.in. ambasador Izraela w Polsce Zvi Rav-Ner, naczelny rabin Michael Schudrich, prezes i założyciel fundacji Andrzej Folwarczny i wiceprezydent stolicy Włodzimierz Paszyński. Inicjatywą wykazali się działacze fundacji Forum Dialogu Między Narodami, którzy do uczestniczących w projekcie szkół wysyłali trenerów, prowadzących warsztaty tematyczne.

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży uzyskał tytuł laureata „Szkoły Dialogu”. Uczniowie z klasy IBLO i ITL stworzyli album „Śladami Żydów łomżyńskich”. Placówka otrzymała wiele ciekawych publikacji dotyczących stosunków polsko –żydowskich, które wzbogaciły księgozbiór biblioteki szkolnej i dyplom „Szkoły Dialogu”. Koordynatorem projektu był Arkadiusz Bałazy.

opracowanie: Arkadiusz Bałazy

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
so, 19 stycznia 2013 10:27
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 10:26:42

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę