Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wypadek w Nowogrodzie

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu poloneza z autobusem. Do wypadku doszło wczoraj około godziny 16:00 w Nowogrodzie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca polonezem 20-letnia mieszkanka Zbójnej, wyjeżdżając nie ustąpiła pierwszeństwa autobusowi.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Cmentarnej z Łomżyńską. Jadąca polonezem ulicą Cmentarną młoda kobieta, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu ul. Łomżyńską autobusowi. W wyniku zdarzenia, dwóch 17-letnich pasażerów poloneza, z licznymi obrażeniami twarzy oraz żeber, przewieziono do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Jak podaje policja zarówno 20–letnia kobieta jak i 57-letni kierowca autobusu byli trzeźwi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę