Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 lutego 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Świąteczna paczka"

"Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi" (Jan Paweł II) Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie Szkolnego Koła Caritas pod opieką Pani Ewy Przystępskiej organizują zbiórkę, aby dokonać zakupu drobnych upominków, prezentów dla dzieci ze świetlicy Caritas w Łomży.

Wszystkich darczyńców, ludzi dobrej woli i dobrego serca zapraszamy do wsparcia naszej akcji, która będzie trwała przez cały tydzień od 10 do 18 grudnia 2012r.

Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy.

wolontariusze Caritas

Elżbieta Szleszyńska
śr, 12 grudnia 2012 19:39
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 20:59:13

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę