Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


II etap Olimpiady Logistycznej

Olimpiada logistyczna WSL w decydującej fazie. O procesach magazynowania, opakowaniach, kodach kreskowych i technologiach składowania wiedzą już prawie wszystko. 732 uczestników ze 153 szkół z całej Polski przystąpiło do drugiego etapu V Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki. Nazwiska finalistów, którzy w marcu zmierzą się o laur najlepszego młodego logistyka, poznamy 21 grudnia.

7 grudnia, punktualnie o godzinie 11:00 rozpoczął się okręgowy etap olimpijskich zmagań w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Poprzeczka podniesiona wysoko – 25 pytań i zadań, test wielokrotnego wyboru i tylko 75 minut.

W okręgu Łomża przystąpili do II Etapu uczestnicy z Ostrołęki i Mrągowa. Ich logistyczna wiedza może stać się przepustką na studia, najpierw jednak muszą pokonać silną konkurencję.

W czternastu okręgach: w Bydgoszczy, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Łomży, Międzyrzecu Podlaskim, Opolu, Ostrowcu Świętokrzyskim, Szczecinie, Tczewie, Warszawie, Wrocławiu, Zielonej Górze i w Poznaniu pojawili się przedstawiciele Wyższej Szkoły Logistyki ze specjalną przesyłką.

Szczelnie zalakowane koperty kryły zestawy pytań, z którymi zmierzyli się dziś uczniowie. Zakodowane karty odpowiedzi trafią teraz do centrum dowodzenia, czyli do siedziby WSL w Poznaniu, gdzie zostaną dokładnie sprawdzone.

Wyniki II etapu, a więc grono finalistów znane będzie jeszcze przed świętami.

opr. Magdalena Salamońska

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 12 grudnia 2012 17:55
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 10:22:41

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę