Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Maraton Pisania Listów 2012

8-9 grudnia odbędzie się Maraton Pisania Listów Amnesty International. W ponad 200 miejscach w Polsce i około 60 państwach na całym świecie będą pisane odręcznie listy w obronie osób, których prawa człowieka są łamane. W tym roku Maraton Pisania Listów odbędzie się już po raz trzynasty. W czasie Maratonu przez 24 godziny pisane są ręcznie listy w obronie osób z różnych krajów.

W czasie tegorocznego Maratonu będzie można napisać list w sprawie Zalesia Bialackiego, działacza na rzecz praw człowieka na Białorusi. Będzie można wyrazić sprzeciw wobec kary śmierci na Tajwanie, zatrzymać przymusowe wysiedlenia w Rumunii, a także wesprzeć młodych aktywistów i aktywistki ruchu Girifna z Sudanu. Listy pisane przez ludzi na całym świecie są naprawdę skuteczne. Wiele osób biorących udział w Maratonie otrzymuje odpowiedź na swoje listy. Bohaterowie i bohaterki Maratonu, którzy dzięki tym listom odzyskali wolność przyznają, że dodawały im one otuchy i pocieszenia.

W naszej szkole akcja przeprowadzona będzie w czwartek 6.12.2012r. w godzinach 9.00 - 13.00 na korytarzu przy sekretariacie.

 

Zachęcamy młodzież do udziału w Maratonie.

List będzie można napisać podczas lekcji lub na przerwie.


Pomocą służyć będą studenci z PWSIiP w Łomży.

Elżbieta Szleszyńska
pon, 03 grudnia 2012 20:23
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 20:58:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę