Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


DZIEŃ WOLONTARIUSZA

W dniu 24.11.2012r. odbyły się uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza i Osób Niepełnosprawnych pod hasłem „WOLONTARIUSZ PRZYJACIELEM OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ”. W spotkaniu wzięli udział Wolontariusze z Parafialnych Zespołów Caritas, Opiekunowie, Asystenci Kościelni oraz Członkowie Szkolnych Kół Caritas, Wolontariusze – Wychowawcy kolonijni, Pracownicy i Podopieczni Placówek Caritas, Duchowieństwo, Osoby niepełnosprawne, Przedstawiciele instytucji państwowych, samorządowych i organizacji pozarządowych, Sponsorzy i Darczyńcy.

Dzień rozpoczęto uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem J. E. Ks. Biskupa Janusza Stepnowskiego w Łomżyńskiej Katedrze.Następnie wszyscy spotkali się w sali koncertowej Filharmonii Kameralnej. Zebranych gości serdecznie powitał Dyrektor Caritas Diecezji Łomzyńskiej, ks. Andrzej Mikucki. Kolejno odbyła się Konferencja "Rodzina, wiara, sens życia" poprowadzona przez ks. prof. dr hab. M. Ozorowskiego, Dziekana Wydziału Studiów nad Rodziną UKSW w Warszawie.

Uroczystość uświetniły okolicznościowe przemówienia zaproszonych gości, kiermasze i wystawy Kół Caritas, konkursy i Przegląd Piosenki Religijnej. Uhonorowano także Wolontariuszy z Parafialnych Zespołów Caritas. Gościnnie wystąpiły Anioły z Bitwy na Głosy.

W organizację uroczystości włączyli się także uczniowie naszej szkoły:

Jakub Jesiotr - kl II TL

Daniel Dąbrowski- kl II TC

Dawid Sulkowski - II TA

Amadeusz Korzeniewski - II TA

Patrycja Ptak - IIIC

Marlena Zajkowska - ITL

Magdalena Małż - I TA.

Uczniowie ZSEiO nr6 działający w Kole Caritas  pod opieką Pani Ewy Przystępskiej otrzymali z rąk Wicewojewody Podlaskiego Pana Wojciecha Dzierzgowskiegopodziękowanie za pracę w wolontaricie na rzecz potrzebujących oraz podziękowania od Dyrektora Caritas Diecezji Łomżyńskiej za wkład pracy w organizację Międzynarodowego Dnia Wolontariusza i Osób Niepełnosprawnych.

Gratulujumy naszym działaczom wyróżnienia, dziękujemy za dotychczasową pracę i życzymy w imieniu całej społecznośc szkolnej "Ekonomika" wielu sukcesów na niwie działalności społecznej na rzecz potrzebującyc pomocy i wsparcia.

 

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pt, 30 listopada 2012 18:12
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 10:25:18

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę