Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


„DZIEŃ BEZ PAPIEROSA”

Ekonomik rzuca palenie! 19 listopada uczniowie klasy IIA LO i przedstawiciele pozostałych klas Ekonomika zorganizowali „DZIEŃ BEZ PAPIEROSA” pod kierunkiem nauczycielek biologii - pani Agnieszki Okulicz i pani Moniki Raciborskiej.

Grupa „palaczy” wyglądająca blado, z poszarzałymi twarzami i podkrążonymi oczami przemaszerowała po szkole i wokół niej w marszu „pożegnania z papierosem”. Drugi marsz – grupa kolorowa, wesoła, pełna życia zachęcała do przyłączenia się do nich skandując: „nie palimy chodźcie do nas” Zorganizowana była loteria „los za papierosa” dla uczniów, którzy podpisali deklarację niepalenia. Rozdawane były też ulotki i rozwieszone plakaty informujące o szkodliwości palenia tytoniu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 25 listopada 2012 14:49
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 20:57:38

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę