Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


STYPENDIA PREZYDENTA

„Najlepsi z najlepszych” - tak mówimy o uczniach, którzy otrzymali Stypendia z rąk Prezydenta Miasta Łomży, Pana Mieczysława Czerniawskiego. Wyróżnili się Oni wysokimi wynikami w nauce, wzorową postawą ucznia oraz innymi osiągnięciami.

Podczas uroczystości w Ratuszu Miejskim wręczono dyplomy gratulacyjne 70 stypendystom prezydenta Łomży za wybitne osiągnięcia w nauce i 17 za osiągnięcia w sporcie.

Ze wszystkich 250 wniosków o stypendium dla uczniów najlepszych trzeba wybrano jeszcze najlepszych. I właśnie ONI najlepsi z najlepszych otrzymali 10-miesięczne stypendia po 180 zł. Sportowcy otrzymali po 110 zł miesięcznie.

Uznanie dla stypendystów, rodziców, nauczycieli i trenerów wyraził Pan Prezydent. Słowa Czesława Miłosza: „Piękny jest rozum ludzki i niezwyciężony” przypominały młodziutkim uczniom o roli i sile umysłu. Do myśli noblisty z 1980 r. prezydent nawiązał, dziękując za pracę i wytrwałość wyróżnionym uczniom.

Najlepsi z naszej szkoły to:

STYPENDIUM ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIECIA NAUKOWE

1.PACHUCKA SYLWIA 5,67 Kl. IV - Finalistka XVI Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo - Menedżerskich W latach 2010/2011 i 2011/2012 otrzymywała stypendium Prezesa Rady Ministrów za wyniki w nauce

2. ROGIŃSKI DAMIAN Technikum Nr 6 w Łomży Kl. III5,06 Finalista IV Olimpiady Logistycznej

STYPENDIUM ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIECIA SPORTOWE

DARMOFAŁ DOMINIK - Brązowy medalista Mistrzostw Polski LZS w skoku wzwyż (1,99m) - Siedlce 2012; 7 miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów w skoku wzwyż - 22-24.06.2012r. Białystok;  I miejsce w Lidze Lekkoatletycznej w skoku wzwyż – kwiecień 2012 Łomża;  wielokrotny medalista mistrzostw woj. podlaskiego w skoku wzwyż w hali i na otwartym stadionie;  Członek kadry woj. podlaskiego juniorów w skoku wzwyż – rekord życiowy 2,05m.

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW NA ROK SZKOLNY 2012/2013

1. Agnieszka SOKOŁOWSKA - klasa IV technikum, uzyskała najwyższą średnią ocen w technikum:5,14

Udział w eliminacjach szkolnych Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, udział w konkursach przedmiotowych, aktywna, bierze udział w pracach na rzecz klasy i szkoły,  sumienna, zdyscyplinowana, koleżeńska, chętnie służy pomocą słabszym uczniom.

2. Paulina WIERCISZEWSKA - klasa III,  uzyskała najwyższą średnią ocen w liceum: 5,07. Wyróżniła się bardzo dobrym wynikiem w szkolnym konkursie języka angielskiego, brała udział w szkolnych konkursach matematycznych „Kangur” i „Alfik, godnie reprezentując szkołę, jest aktywna, bierze udział w pracach na rzecz klasy i szkoły, jest uczennicą sumienną, zdyscyplinowaną, służącą pomocą innym uczniom.

 

Gratulujemy naszym stypendystom i życzymy dalszych sukcesów na niwie naukowej, społecznej i sportowej.

Elżbieta Szleszyńska
pon, 19 listopada 2012 14:36
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 10:27:38

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę