Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Śladami historii Łomży

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna ZSEiO nr 6 w Łomży dba o edukację historyczną młodzieży. Poprzez organizację apeli szkolnych, spotkań ze znanymi ludźmi, lekcje historyczne, wycieczki krajoznawcze i inne formy, pracy młodzież jest zapoznawana z różnymi tajnikami wiedzy historycznej Ziemi Łomżyńskiej. Działania te wspiera Młodzieżowe Koło TPZŁ.

W dniu 24 października 2012 odbyła się bardzo ciekawa wycieczka „Śladami historii Łomży” z inicjatywy s. Maryli Sieczka. Uczniowie klas IB LO i II TT zwiedzili Katedrę Łomżyńską. O jej powstaniu i wielu szczegółach historii Łomżyńskiego Kościoła bardzo ciekawie opowiedzieli: ks. Marian Mieszkowski – Proboszcz parafii Michała Archanioła oraz ks. Adam Izbicki. Młodzież zwiedziła także siedzibę radia „Nadzieja” i redakcji „Tygodnika Katolickiego”. Poznała tajniki pracy mediów katolickich w Łomży dzięki życzliwości ks. Dyrektora Piotra Trzaski. Wszyscy do szkoły wrócili trochę zmęczeni, ale bogatsi o wiedzę historyczną i współczesną o naszym mieście.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 06 listopada 2012 22:05
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 20:56:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę