Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Z wizytą w MPK Łomża

W dniu 18 października 2012 uczniowie klasy IV technikum logistycznego odbyli interesującą lekcję z zakresu logistyki miejskiej w miejscowym Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji w Łomży. Wizyta związana była z poznaniem zasad funkcjonowania komunikacji zbiorowej oraz struktury organizacyjnej transportu miejskiego.

Młodzież zetknęła się z ciepłym i bardzo życzliwym przyjęciem. Uczniowie mogli obserwować zastosowanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu komunikacji i zarządzania transportem. Dzięki uprzejmości kierownictwa przedsiębiorstwa młodzież miała okazję nie tylko zwiedzić zakład ale również odbyć przejażdżkę autobusem miejskim przy wykorzystaniu bilety elektronicznego oraz poznać rozwiązania techniczne stosowane we współczesnych środkach transportu.Organizatorem wycieczki i opiekunem młodzieży byla Pani Katarzyna Szymańska.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 05 listopada 2012 20:56
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 20:55:46

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę