Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


MATURA 2013

Milowymi krokami zbliża się trudny, ale jednocześnie najważniejszy okres otwierający "wrota" do dalszej kariery młodzieży z klas najstarszych - EGZAMIN MATURALNY. W formie załączników poniżej zamieszczamy regulaminy, informatory, harmonogram oraz prezentację multimedialną, która z pewnością odpowie na trudne pytania naszych maturzystów.

Życzymy NASZEJ MŁODZIEŻY cierpliwej lektury przepisów dotyczących egzaminu maturalnego, owocnych prac nad przygotowaniem się do niego i oczywiście rewelacyjnego zdania MATURY ze wszystkich przedmiotów.

Elżbieta Szleszyńska
pt, 19 października 2012 19:16
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 09:58:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę