Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Bitwa trwa: drużyna Juli nadal w grze

Główne zdjęcie
Jula (Julita Fabiszewska)

Piąty odcinek „Bitwa na głosy” zakończył się szczęśliwie dla łomżyńskiej ekipy, która zdobyła wystarczającą liczbę głosów by przejść dalej. Drużyna Juli zaśpiewała wielki taneczny hit Dr Albana „Sing Hallelujah”, zaaranżowany na pieśń gospel. Główne partie wokalne wykonała ponownie Justyna Krówczyńska oraz po raz pierwszy Żaklina Olchowik, znana pod panieńskim nazwiskiem Boguska z zespołu wokalnego Mezzoforte działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży. Partie rapowane należały zaś do Marca „Frenchy’ego” Mavambu.

Nowa wersja przeboju czarnoskórego szwedzkiego dentysty przypadła do gustu telewizyjnej publiczności, jednak nie zachwyciła ekspertów. 
– Wielkiej ewolucji nie widzę – oceniła występ ekipy Juli Alicja Węgorzewska. – Jest nakład pracy, ale efekt jest mizerny. Tydzień temu byłam zachwycona, dzisiaj krok w tył.
– Mnie ta piosenka w ogóle nie przekonała - to taki numer z cyklu „po co to komu”, ale Frenchy wyrapował swoją partię jak z kałasznikowa – dodawał Titus.
Pozostali jurorzy  również nie szczędzili krytycznych uwag, oszczędnie dozując pochwały. Wojciech Jagielski zaproponował Frenchy’emu zajęcie się rolnictwem zamiast występowaniem na scenie. Katarzyna Zielińska, deklarująca niechęć do samej piosenki, stwierdziła, że zespołowi udało się stworzyć coś z niczego. Najwięcej ciepłych słów usłyszała Justyna Krówczyńska – Jagielski powiedział nawet, że to ona powinna zaśpiewać całą piosenkę. Aż troje ekspertów, poza Węgorzewską, typowało zwycięstwo drużyny Piaska i rzeczywiście kielecka ekipa triumfowała dzięki zdobyciu największej liczby głosów. Drużyna Julity „Juli” Fabiszewskiej w głosowaniu SMSowym telewidzów zajęła trzecie miejsce, po zespołach Andrzeja „Piaska” Piasecznego i Libera. Z programem pożegnała się 16-tka Tomsona i Barona z zespołu Afromental.  

Na tym etapie rywalizacji zarysował się  już wyraźny podział. Drużyna Andrzeja Piasecznego zbiera głosy zarówno od starszej jak i młodszej publiczności, stając się głównym faworytem do zwycięstwa. Walkę z Piaskiem próbuje z powodzeniem nawiązać Piotr Rubik, triumfator poprzedniego odcinka. A obu doświadczonym artystom depczą po piętach młodzi: Liber, Ewa Farna i Jula. Tym ciekawiej zapowiada się rywalizacja w kolejnym etapie programu. 

Wojciech Chamryk

200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę