Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


SALON MATURZYSTÓW 2012

W dniu 11 września 45 maturzystów naszej szkoły wraz z opiekunami wzięło udział w Białostockim Salonie Maturzystów Perspektywy 2012. Po raz 6 spotkanie odbyło sie murach Politechniki Białostockiej, na Wydziale Elektrycznym, ul. Wiejska 45 D. Wzorem lat ubiegłych, przyszli studenci mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych z naszego regionu, jak również z całej Polski.

 

Dużą popularnością cieszyły sie prezentacje OKE w Łomży na temat matury 2013 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej zdawanych przedmiotów dodatkowych.

 

Jolanta Gołaszewska
Dyrektor OKE w Łomży

"Warto starannie zaplanować własną ścieżkę rozwoju zawodowego – dokonać trafnego wyboru kierunku studiów, biorąc pod uwagę swoje możliwości, zainteresowania i aspiracje. Koniecznie trzeba poznać zasady rekrutacji na wybrany kierunek (kierunki) – w tym szczególnie wymagane przedmioty i poziomy zdawania".

 

W jednym miejscu, w krótkim czasie można było zdobyć szereg informacji na temat egzaminów maturalnych z poszczególnych przedmiotów i sprawdzić, jakie przedmioty i na jakim poziomie zdawać, by zwiększyć swoje szanse studiowania na wymarzonym kierunku.

Białostocki Salon Maturzystów wpisuje się w cykl imprez organizowanych w ośrodkach akademickich całego kraju. Głównym organizatorem imprezy jest wydawnictwo Perspektywy.

 


 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 24 września 2012 22:16
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 09:55:20

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę