Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


„English Summer Break”

W dniach 13-19.08. 2012 klasa II B LO wraz z wychowawcą, Ewą Walewską, uczestniczyła w letnim obozie językowym „ English Summer Break” w ramach projektu „Wsaper”, zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej w Białymstoku. Młodzież uczestniczyła w ciekawie zorganizowanych zajęciach z języka angielskiego.

Pani lektor, Anna Łukaszuk, pracownik WSAP, w ciekawy sposób potrafiła zachęcić uczniów do nauki języka. Młodzież spędzała czas nie tylko na nauce. Uczestniczyli też w różnorodnych zajęciach rekreacyjno-sportowych, takich jak np. gry w koszykówkę, karaoke, zabawa w podchody, kąpiele słoneczne, wycieczka gondolą po Jeziorze Augustowskim. Uczestnicy wrócili do domu zadowoleni z ciekawie spędzonego czasu oraz bardziej zmotywowani do nauki języka angielskiego.

Ewa Walewska

Elżbieta Szleszyńska
wt, 11 września 2012 19:59
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 09:53:28

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę