Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Pozdrowienia z Londynu

Serdeczne pozdrowienia z XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 na ręce Dyrektora ZSEiO nr 6 w Łomży przesłał Artur Zaczek absolwent VI Liceum Ogólnokształcącego z 2008 roku, polski lekkoatleta, sprinter, zawodnik klubu AZS Poznań. Na igrzyskach olimpijskich w Londynie wystąpił w sztafecie 4x100 metrów.

 

Artur Zaczek urodzony 28.02.1989 roku w Łomzy, ukończył szkołę w 2008 roku. Jego wychowawczynią była pani Agnieszka Okulicz - Kozaryn. Przez wszystkie lata nauki bardzo aktywnie uczestniczył w zyciu sportowym szkoły i regionu, osiągając wiele sukcesów.

W swoim dorobku ma wiele złotych medali mistrzostw Polski juniorów zarówno w hali, jak i na stadionie, srebrny medal Uniwersjady (sztafeta 4x100 m, Belgrad 2009), brązowy medal młodzieżowych mistrzostw Europy (sztafeta 4x100 m, Kowno 2009), złoto mistrzostw Polski seniorów (sztafeta 4x100 m, Bydgoszcz 2009) oraz dwa srebrne medale mistrzostw Polski (bieg na 200 m & sztafeta 4x100 m, Bydgoszcz 2011). Gratulujemy!

Panie Arturze serdecznie dziękujemy za pamięc i zyczymy dalszych sukcesów na niwie sportowej i w życiu osobistym.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 27 sierpnia 2012 21:15
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 09:52:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę