Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


"Jula" wróciła do szkoły

Julita Ratowska (obecnie Fabiszewska) ukończyła w 2010 roku Liceum Profilowane „Zarządzanie informacją” przy Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży. Wychowawczyni klasy, Pani Małgorzata Jarmosz bardzo ciepło wspomina swoją uczennicę sprzed kilku lat: "...to niezwykle sympatyczna, otwarta i inteligentna dziewczyna. Muzyka była jej pasją.Zawsze była akceptowana i lubiana przez klasę, postrzegana przez nich jak GWIAZDA..."

„Jula” jest podwójną laureatką prestiżowej nagrody Radia Eska. Zwyciężyła w kategorii najlepszy debiut i najlepszy artysta na eska.pl. w maju wygrała Sopot Trendy Festiwal. Zdobyła wówczas główną nagrodę Artysty Trendy 2012 przyznawaną przez telewidzów. Wygrała też w głosowaniu internautów, słuchaczy Radia RMF Maxxx i internautów telewizji Ipla. W tym roku ukazał się jej pierwszy teledysk „Za każdym razem”, który stał się przebojem w rozgłośniach radiowych. Teksty, które śpiewa są jej autorstwa.

Dyrekcja i społeczność szkoły jest dumna z Juli, która po latach wróciła, by tu przeprowadzić drugą część castingu do swojej drużyny w trzeciej edycji „Bitwy na głosy”.

Trzecią edycję BITWY NA GŁOSY TVP2 planuje wyemitować jesienią. Jako trenerzy, oprócz naszej Łomżanki pojawią się między innymi: Kielce - Andrzej Piaseczny, Warszawa - Robert Gawliński, Lublin - Beata Kozidrak, Gratulujemy Juli i będziemy trzymać kciuki za zwycięstwo jej drużyny.

Więcej inrormacji o sukcesach Juli:

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=29455

http://superlomza.pl/Community/89112,Blog_Wpis,Trwa_casting_do_programu_TVP_2_Bitwa_na_Glosy__W_Ekonomiku_swojej_dawnej_szkole_Jula_kompletuje_druz.html

http://superlomza.pl/Community/89161,Blog_Wpis,Jula_w_Ratuszu.html

http://superlomza.pl/Community/89135,Blog_Wpis,Jula_juz_wybrala_swoja_druzyne_.html

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 13 sierpnia 2012 15:26
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 09:51:52

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę