Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


SZKOŁA POD ŻAGLAMI

W dniach 30 lipca – 5 sierpnia 2012 roku grupa dziewcząt z naszej szkoły, pod opieką mgr Barbary Jałbrzykowskiej i mgr Anety Zadrogi, przebywała na motywacyjym obozie przyrodniczym „Szkoła pod żaglami”.

 

Uczennice zdobywały wiedzę z zakresu umiejętności żeglowania, a w czasie wolnym korzystały z pięknej pogody: plażowały, kąpały się w jeziorze, pływały na rowerach wodnych, grały w różnorodne gry rekreacyjne.Jak przystało na prawdziwe żeglarki, na zakończenie obozu kursantki przeszły chrzest, w czasie którego otrzymały żeglarskie imię. Było dużo zabawy i śmiechu, a wrażaniemi dzieliły się w czasie ogniska zorganizowanego w ostatni wieczór.

W drodze powrotnej dziewczęta zwiedziły port w Augustowie oraz delektowały się pysznymi deserami lodowymi ufundowanymi przez Dyrektora szkoły, pana Pawła Drożynera.

 

opracowała Barbara Jałbrzykowska

 

„To był wspaniale spędzony czas. Niezapomniane chwile. Magiczne miejsce, z którego nie chce się wyjeżdżać. Wspomnienia, do których będziemy wracały jeszcze długo.

Dziękujemy za to doświadczenie organizatorom, Dyrekcji szkoły, instruktorom i opieunkom.

Chcemy jeszcze J

uczestniczki obozu „Szkoła pod żaglami”

 

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 08 sierpnia 2012 22:06
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 09:51:34

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę