Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Wołkow pod Arkadami

Kilkadziesiąt osób przyszło w piątkowy wieczór do Galerii pod Arkadami na wernisaż wystawy prac białostockiego fotografika Wiktora Wołkowa. Sepiowe prace prezentowane w Łomży autor opatrzył tytułem „Łodzie”... „Ale te łodzie płyną rzeką, a rzeka to już bogactwo życia – w niej, nad nią i na obrzeżach…” - napisał w katalogu do wystawy Stanisław Zagórski i to samo sedno tej ekspozycji.

Wiktor Wołkow urodził się . 4.04.1942 w Białymstoku. Jest artystą - fotografikiem specjalizującym się w fotografii pejzażu i przyrody Polski północno-wschodniej. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Na swoim koncie artystycznym, ma ponad 100 nagród i wyróżnień na licznych konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Prezentowana w Galerii pod Arkadami przy Starym Rynku ekspozycja składa się przede wszystkim ze zdjęć Biebrzy, ale są tu także fotografie wykonane nad Narwią w tym jedna w podłomżyńskim Drozdowie. „Bohaterem zdjęć jest natura i człowiek jako jej skromna cząsteczka.”

„Łodzie” to kolejna wystawa prac artysty w Łomży. Jej otwarcie połączono z promocją najnowszego albumu fotograficznego Wiktora Wołkowa pt.: „Biebrza – Od źródła do ujścia”.

zobacz:
„Łodzie” - Wiktor Wołkow

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę