Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Żegnaj szkoło...

Żegnaj szkoło, cześć wam wakacje!. Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy, zarówno nauczyciele, jak i uczniowie mogą już dziś rozpocząć wakacje. Bardzo uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się tradycyjnie na placu szkolnym. Były świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i rzeczowe dla najlepszych. Występował szkolny zespół artystyczny.

Uroczystość uświetnili goście: wizytator Kuratorium Oświaty w Łomży p. Kazimierz Borawski oraz uczestnicy XIV Zjazdu Wychowawców i Wychowanków Szkół i Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. Dyrektor szkoły p. Paweł Drożyner podsumował pracę za cały rok i skierował do zebranych słowa:

"Witam wszystkich przybyłych na dzisiejszą uroczystość zakończenia roku szkolnego, Radę Pedagogiczną i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6, a w szczególności naszych gości - wizytatora Kuratorium Oświaty w Białymstoku Oddział w Łomzy p. Kazimierza Borawskiego ora grupę wychowawców i nauczycieli "Ekonomika", którzy przybyli do nas na spotkanie kolezeńskie w ramach XIV Zjazdu Wychowawców i Wychowanków Szkół i Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej.

Szanowna Rado Pedagogiczna, Drodzy Uczniowie, Drodzy Goście.

Rok szkolny 2011/2012 przechodzi do historii, dziś zaczynają się wymarzone i oczekiwane przez wszystkich wakacje, które pozwolą całej naszej społeczności szkolnej na solidny odpoczynek. Jaki był nasz rok szkolny?

Wyższa niż w ubiegłym roku średnia ocen, niewielki odsetek uczniów nie zdało do następnej klasy lub będzie zdawać w sierpniu egzaminy poprawkowe. Ze wstępnej  informacji dotyczącej wyników egzaminow maturalnych 2012 wynika / a dziś przekażemy absolwentom świadectwa maturalne / ze ten egzamin zdało w LO 100% absolwentów, to jest o 11% więcej niż w kraju, w w Technikum wyniki zncznie przewyższają średnią województwa i kraju. Cieszy nas ten sukces, choć oczywiście widzimy również, że jest w tej sprawie jeszcze wiele do zrobienia. Najwyższą średnią ocen w Zespole uzyskała klasa II TA - wych. p. Małgorzata Skrodzka, zaś najwyższą frekwencję klasa I TA - wych. p. Aneta Zadroga i te klasy otrzymaja w przyszłym roku szkolnym nagrodę finansową. Wręczymy dziś świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Są to świadectwa z wyróznieniem, uczniów którzy uzyskali średnia ocen równą bądź większą 4,75. Wręczymy też dziś wiele nagród rzeczowych i książkowych, jako nasze podziękowanie za Wasze nie tylko dobre wynikidydaktyczne, ale również za wasze osiągnięcia sportowe, artystyczne, również za Waszą aktywność społeczną.

Do stypendium Prezydenta Miasta Łomża przedstawieni są:

  • Sylwia Pachucka kl IV TB - średnia 5,67, finalistka XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Umiejetności Handlowo Menadżerskich
  • Damian Rogiński kl IIITL - średnia ocen 5,06, finalista IV Ogólnpolskiej Olimpiady Logistycznej
  • Dominik Darmofax - stypendiu sportowe, srednia ocen 4,3, brązowy medalista MP juniorów LZS w skoku wzwyż.

Do stypendium Premiera Rady Ministrów typowani są:

  • Paulina Wierciszewska kl IIIA LO - srednia ocen 5,07
  • Sokołowska Agnieszka kl III TA - żrednia ocen 5,14.

Są to chwalebne przykłady uczniów, którzy sięgają po najwyższe laury i winni być dla całej społeczności szkolnej wzorem do naśladowania.

Na forum publicznym chciąłbymy wyróznić tych spośród Was, którzy są naszą dumą - Martynę Jabłońską - finalistkę Ogólnopolskiej Olimpady Szkolnej na 1500m oraz wspomnainych wcześniej: Patryka Zabielskiego, Damiana Roginskiego, Dominika Darmofax, Sylwię Pachucką. Listy Gratulacyjne skierował do nich Wicewojewoda Podlaski p. Wojciech Dzieżgowski.

Szkoła, w wyniku ewaluacji obszaru "Efekty" która przeprowadzało Kuratorium Oświaty w miesiącu marcu uzyskała wysoką ocene swoich działań i jest to również pozytywny sygnał dla naszej całej społeczności szkolnej.

Dziękuję całej Radzie Pedagogicznej i Społeczności Uczniowskiej za wzmozony wysiłek intelektualny, zapodejmowanieodważnych decyzji, za realizację śmiałych pomusłów, za pracowitość, wytrwałość,, za sukcesy wychowawcze, sportowe, artystyczne.

Życzę wszystkim nam spokojnych, ale słonecznych, pełnych pozytywnych wibracji wakacji, ale pamiętajcie, by wypoczynek ten był rozważny i bezpieczny, niech każdy z Was zawsze podejmuje odpowiedzialne decyzje."

 

Gratulacje i zyczenia wakacyjne całej Społeczności Szkolnej przekazali przybyli goście. Odczytany został list Prezydenta Miasta Łomzy. Pod zdjęciami w postaci załączników PDF zamieszcone zostały: list Prezydenta Miasta Łomży p. Mieczysłwa Czerniawskiego oraz Pani Minister Edukacji Narodowej.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
so, 30 czerwca 2012 08:31
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 09:49:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę