Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Gwiazdka z nieba

Krystyna Prońko znana polska wokalistka była gwiazdą charytatywnego koncertu pt.: Gwazdka z nieba”. Koncert najpiękniejszych kolęd oraz utworów tematycznie związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia odbył się w czwartkowy wieczór w kościele oo. Kapucynów w Łomży. Wraz z Krystyną Prońko wstąpiły grupy wokalne MDK-DŚT. Zbieranie podczas koncertu pieniędzy przeznaczone są na rzecz działającej przy parafii oo. Kapucynów świetlicy „Promyczek”.

Koncerty pt. “Gwiazdka z nieba” Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych u Kapucynów organizuje już od pięciu lat. Inicjatorem „Gwiazdki z nieba” jest Magda Synow instruktorka i opiekunka istniejących przy MDK-u grup wokalnych.
Wstęp na koncerty jest bezpłatny, ale za to ci co na koncert przyjdą „zobowiązani są moralnie” do finansowego wsparcia, prowadzonej od pięciu lat przez działające przy parafii oo. Kapucynów Bractwo Trzoźwości, świetlicy „Promyczek”. To miejsce gdzie popołudniami spotykają się dzieci z najuboższych łomżyńskich rodzin. Tu mogą wspólnie bawić się, odrabiać lekcje i zjeść często jedyny w ciągu dnia posiłek.
210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę