Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Trzy nagrody TOPtrendy Festiwal dla Juli

Główne zdjęcie
Jula (fot. fametone.com)

Julita „Jula” Fabiszewska, 21-letnia wokalistka z Łomży zdobyła aż trzy nagrody na X sopockim TOPtrendy Festiwal. Rywalizacja z ósemką konkurentów w konkursie „trendy” przyniosła jej nagrodę publiczności i nagrodę internautów. Otrzymała także nagrodę dodatkową – od słuchaczy stacji radiowej RMF MAXX.

Do konkursu  obiecujących młodych wykonawców zgłosiło się aż 425 uczestników, spośród których jury wybrało finałową 9. Jula rywalizowała w konkursie między innymi z dobrze już znanymi wokalistkami Hanią Stach, Kasią Wilk oraz Miką Urbaniak, a także zespołami Loka i Me Myself and I. Zaśpiewała cieszącą się oszałamiającą popularnością – ponad 9 milionów odsłon na YouTube – piosenkę „Za każdym razem”. Łomżanka okazała się największym odkryciem festiwalu, dzieląc się  nagrodami z córką znanych muzyków Michała Urbaniaka i Urszuli Dudziak, Miką, która otrzymała nagrodę jury i nagrodę dziennikarzy.
Nagrody dla Juli to także, poza splendorem i prestiżem, wymierne korzyści: nagroda internautów wiąże się z wartą 100 tysięcy złotych kampanią promocyjną w sieci, zaś nagroda publiczności gwarantuje zwyciężczyni promocję w TV Polsat. Wsparcie promocyjne na pewno przyda się młodej wokalistce już niebawem – 1 września ma się ukazać jej debiutancka płyta, wydana przez MyMusic Group / EMI Music Poland.
– Nie wiem naprawdę co powiedzieć – mówiła tuż po wręczeniu nagród wzruszona Julita „Jula” Fabiszewska. – Jest mi niezmiernie miło wystąpić na tak ogromnej scenie, wśród tak wielkich artystów. Chcę podziękować przede wszystkim słuchaczom, przede wszystkim widzom, którzy na mnie głosowali i moim fanom, bez których naprawdę nie byłoby mnie tutaj!

Wojciech Chamryk

200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę