Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szaleni traktorzyści

17 i 52-latek najpierw uciekali policjantom traktorem, później chcieli ich przekupić proponując im tysiąc złotych łapówki. Obaj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Przynajmniej jeden z nich był pijany. Drugiemu pobrano krew aby przeprowadzić badania na zawartość alkoholu.

Wczoraj tuż po godzinie 19.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży widząc jadący całą szerokością jezdni ciągnik rolniczy postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Mundurowi podejrzewali, że jego kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Jednak podróżujący traktorem dwaj mężczyźni nie reagowali na polecenia nakazujące zatrzymanie. Ponadto, w pewnej chwili funkcjonariusze zauważyli, że kierujący i jego pasażer zamienili się miejscami. Gdy policjanci zatrzymali ciągnik poruszający się nim mężczyźni zaczęli zachowywać się agresywnie, odgrażać się i znieważać funkcjonariuszy. Potem próbowali wręczyć mundurowym tysiąc złotych w zamian za odstąpienie od wykonania czynności służbowych. Gdy policjanci odmówili przyjęcia łapówki, 17 i 52-latek ponownie zaczęli wyzywać funkcjonariuszy. Okazało się, że młodszy z mężczyzn był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,1 promila alkoholu w organizmie. Natomiast w celu zbadania stanu trzeźwości 52-latka została pobrana mu krew. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Teraz o ich dalszym losie zdecyduje sąd.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę