Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


LAUREACI OLIMPIADY LOGISTYCZNEJ

20 kwietnia br. w Auli Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu odbyła się Uroczystość Ogłoszenia Wyników IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Damian Rogiński oraz Patryk Zabielski, uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni w tegorocznej olimpiadzie!

 

Damian Rogiński, uczeń trzeciej klasy, brał udział w olimpiadzie po raz drugi. Natomiast Patryk Zabielski, uczeń klasy maturalnej - czwarty. Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 z Łomży zajął w tym roku 7 miejsce, na 186 szkół zgłaszających swoich uczniów do olimpiady.

To już IV edycja olimpiady logistycznej. Za uczniami pięć miesięcy ciężkiej pracy. Trzy etapy olimpiady. Każdy kolejny coraz trudniejszy.

Zwycięzcy w drodze do finału pokonali ponad 5,5 tysiąca uczniów z całej Polski!

W marcu najlepsza „pięćdziesiątka” spotkała się w siedzibie organizatora – Wyższej Szkoły Logistyki, aby zmierzyć się z zadaniami problemowymi przygotowanymi przez Komitet Główny Olimpiady.

Tegoroczny zwycięzca to Artur Niciejewski z Zespołu Szkół nr 1 z Wielunia, Zaszczytny tytuł Najlepszej Szkoły IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej trafił w tym roku do Zespołu Szkół Ekonomicznych z Leszna.

Damian Rogiński oraz Patryk Zabielski, uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni w tegorocznej olimpiadzie logistycznej!

Każdy z laureatów uzyskał uprawnienie do zwolnienia z części pisemnej egzaminu z przygotowania zawodowego oraz wygrał pełne lub częściowe zwolnienie z czesnego na

Organizatorzy i sponsorzy zadbali także o atrakcyjne nagrody rzeczowe, wśród których znalazły się: laptopy, tablety, netbooki, smartphony, czytniki E-booków, zegarki sportowe, bezprzewodowe słuchawki z wbudowanym radiem i odtwarzaczem mp3, a także szereg nagród ufundowanych przez firmy: Kuehne-Nagel - płatne praktyki dla pierwszych 5 miejsc, EMAPA - program Cartall Truck (10 sztuk), Wydawnictwo PWN  - „Kompendium wiedzy o logistyce” (20 sztuk) oraz Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY- Zestaw SITA do nauki języków obcych wraz z kursem językowym (angielski Dodatkowo od poszczególnych sponsorów olimpiady oraz od Portu Lotniczego Poznań-Ławica, finaliści otrzymali drobne upominki.

Gratulujemy naszym laureatom i życzymy wielu dalszych sukcesów w dziedzinie logistyki.

 

 

Elżbieta Szleszyńska
so, 21 kwietnia 2012 21:39
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 08:22:29

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę