Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Nasi piłkarze znów na podium!!!

W dniu 26 marca 2012 roku w Budowlance odbyły się zawody w grupie B o awans do finału rozgrywek o mistrzostwo miasta Łomży w futsalu. O awans walczyło 5 drużyn systemem każdy z każdym. Ekonomik zwyciężył kolejno w 3 pierwszych meczach: z Budowlanką 5:2, z OHP 6:4 oraz z Drzewną 4:1. Ostatni mecz z drużyną Wety przegraliśmy 2:4 i ostatecznie zajęliśmy premiowane awansem do wielkiego finału 2 miejsce w grupie, pomimo iż zdobyliśmy z Wetą po 9 punktów (o kolejności zdecydował bezpośredni mecz).

 

W dniu 3 kwietnia 2012 roku w Mechaniaku odbył się finał tychże rozgrywek. I już w półfinale przyszło nam zmierzyć się z faworytem turnieju – gospodarzami – drużyną Mechaniaka. Po bardzo zaciętym, wyrównanym i dramatycznym meczu nasza drużyna zwyciężyła 7:4 i awansowała do finału. W ostatnim meczu zmierzyliśmy się ponownie z drużyną Wety, która w drugim półfinale pokonała zespół I LO Łomża. Przeciwnicy ponownie okazali się lepsi i pokonali nas po bardzo zaciętym meczu 7:4. Należy dodać, że nasza drużyna grała finał bez 3 zmienników, w półfinale nasi stracili naprawdę bardzo dużo sił, a 3 graczy z podstawowego składu doznało kontuzji i w finale walczyli nie tylko z przeciwnikiem ale i z własnym bólem. Tym bardziej naszej drużynie należą się słowa uznania za zdobycie tytułu wicemistrza miasta.

Ogromne słowa uznania i podziękowania należą się również naszym wspaniałym kibicom pod wodzą Marcina Bossowskiego. Swoim entuzjastycznym, żywiołowym i nieustającym dopingiem sprawili, że czuliśmy się jak byśmy grali te zawody w Ekonomiku przed własną publicznością.

 

A oto skład naszej drużyny: Chętnik Szymon, Serafiński Albert, Skrodzki Dariusz, Szpada Arkadiusz, Pruszko Paweł ©, Rzodkiewicz Paweł, Karpiński Łukasz, Kopańczyk Michał, Guziak Patryk, trener: Piotr Rogalski.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 16 kwietnia 2012 12:09
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 08:19:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę