Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Sukces naszych piłkarzy!!!

W dniu 21 marca 2012 roku reprezentacja futsalu naszej szkoły wzięła udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych pod hasłem: „Łomżyńscy kibice – wzorowi kibice”, który odbył się w Hali Olimpijczyków Polskich przy SP9 w Łomży. Turniej zorganizowali wspólnie MOSiR Łomża oraz Komenda Miejska Policji w Łomży.

 

W turnieju udział wzięło 14 drużyn, a rozgrywki przeprowadzono systemem pucharowym (przegrany odpada). Nasza drużyna w pierwszej rundzie pokonała 5:0 ZDZ Łomża. W kolejnej po ciężkim meczu wygraliśmy 3:2 z zespołem z Marianowa. W półfinale mierzyliśmy się z drużyną LO Mechaniak. Po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu przegraliśmy 2:3. Ostatni mecz rozegraliśmy o 3 miejsce w turnieju z ekipą z Jedwabnego pokonując ich 4:0. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w turnieju (na 14 drużyn), co jest niewątpliwie dużym sukcesem naszej drużyny. Tytuł króla strzelców zdobył zawodnik Ekonomika Arkadiusz Szpada.

Drużyna otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom a każdy z zawodników medal.

Szczególne podziękowania należą się również grupie kibiców z naszej szkoły, która bardzo żywiołowo dopingowała naszą drużynę i była naszym 12 zawodnikiem.

A oto skład naszej drużyny: Kopańczyk Michał (br.), Pruszko Paweł ©, Rzodkiewicz Paweł, Karpiński Łukasz, Szabłowski Beniamin, Skrodzki Dariusz, Szpada Arkadiusz, Guziak Patryk, Gałązka Karol, Dąbkowski Sebastian (br.), trener: Piotr Rogalski.

 

Elżbieta Szleszyńska
cz, 22 marca 2012 21:32
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 08:17:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę