Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Studniówka w Liceum nr 6 w Łomży

W Zajeździe „Ryś” bawili się w tym roku maturzyści VI Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. W zabawie uczestniczyło blisko 200 osób, a każda z nich zachwycała wyjątkową, wieczorową kreacją.

 

Maturzyści VI Liceum w tym roku ma balu studniówkowym bawili się 21 stycznia w pierwszą sobotę ferii zimowych.

Zabawa rozpoczęła się o godz. 19.00. Gości przywitali maturzyści i dyrektor szkoły, Paweł Drożyner.

Uczniowie klas trzecich podziękowały swoim wychowawcom: klasa III A wychowawczyni Katarzynie Zając- Malinowskiej, III B wychowawczyni Barbarze Wielądek i klasa III C wychowawczyni Annie Klimaszewskiej.

Część taneczną rozpoczął tradycyjny polonez, prowadzony przez dyrektora szkoły i tegoroczną maturzystkę. Zabawa w Zajeździe „Ryś” trwała do rana.

Po tak wspaniałym balu, który wprowadził młodzież symbolicznie w "dorosłe" zycie, wszyscy ochoczo zabrali sie do pracy związanej z egzaminem maturalnym, który będzie prawdziwym sprawdzianem dojrzałości.

Oczywiście, wszystkim życzymy tylko tych najlepszych wyników na maturze.

 

 

Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 17 stycznia 2012 13:31
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 08:15:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę